Šokolaadomassaaž

Šokolaadimassaaž

Šokolaadimassaaž on äärmiselt nauditav ja meeliülendav massaažiliik. Šokolaadil ja šokolaadi aroomil on tugev rahustav mõju, šokolaad aitab leevendada stressi ja tekitab „õnnehormoone” – serotoniini. Serotoniin tekitab head tuju ja rahulolutunnet, reguleerib söögiisu ja und. Massaaživõtted on parajalt tugevad, masseeritakse ka küünarvartega.

Kogu keha hoolduses kasutatava Frantsila šokolaadi massaažiõli koostisse kuuluvad muu hulgas mahekakao, -vanilje, kaneel ja kardemon. Luksusliku aroomiga õlil on nahka niisutav, taastav ja toitev toime. Õli ei sisalda mineraalõlisid, sünteetilisi lõhna-, värv- ega säilitusaineid.

Šokolaadimassaaž on väga hea toniseerija kõigile, aga eriti sobilik neile, kel on stress, halb meeleolu, kuiv ja toitainete puuduses nahk. See on tõeline meeleolutõstja!

Šokolaadiõli võib pisut määrida riideid, kuigi õli imendub massaaži käigus. Soovitatav on kanda tumedamaid riideid, ka pesu. Õli on kasulik jätta maha pesemata, sest toimeained mõjuvad kauem. Samas, soovi korral on võimalik ikka minna ka pärast massaaži pesema. Šokolaadiõli võib kasutada ka näomaski tegemiseks.

Šokolaadimassaaži teevad Malliumis Anne ja Laura.

 

Šokolaadimassaaži vastunäidustusteks on:

  • allergia (siiski, paljudel šokolaadi vastu allergilistel inimestel ei tekita šokolaadiõli allergilisi nähte, vajab kindlasti testimist).
  • Samuti ei tehta, kui on haavad, põletused, põletikud, rasked kopsu- ja südamehaigused, halvaloomulised kasvajad,
  • ei soovitata raseduse ajal.

 

Broneeri aeg