liblikmassaaž

Liblikmassaaž

Liblikmassaaž on väga õrn ja pehme energeetiline massaaž, mis aitab vabastada blokeeringuid ja suunata inimese energiasüsteemi tasakaalustuma. Leebed liigutused ja silitused stimuleerivad närvilõpmeid ning soodustavad energia loomulikku liikumist kehas.

Igapäevasündmused võivad ebasoodsalt mõjutada meie emotsioone ja eluenergia voolu.  Leebe bioenergeetika eesmärk on taastada loomulik eluenergia liikumine kehas. Seansi tulemusena võivad vabaneda varasemad tekkinud ja  kehasse  jäänud nii hingelised kui füüsilised temotsioonid ja aistingud. Liblikmassaaži kerge lähenemine võib olla väga mõjus ja avada ligipääsu meie sügavamatele tasanditele.

Liblikmassaaži toime: rahustab, lõõgastab ja lõdvestab; leevendab pingeid, stressi ja väsimust ja soodustab keha bioloogiliste funktsioonide loomulikku toimimist,  taastab energiavoo pärast traumat või haigust; ravib mälestust algsest traumast; taastab sünnituse- ja sündimise järgselt energiat;  rahustab hüperaktiivseid lapsi. Eriti sobivaks peetakse liblikmassaaži emotsionaalse olemusega teemade korral. Seansi tulemusena paraneb tunnetus iseendast ja oma kehast, tekivad erinevad tundmused ning taju avardub. Mida muretumalt ja vabamalt me end tunneme, seda tervemad ja rõõmsamad me oleme!

Liblikmassaaži tehakse läbi riiete kuid soovi korral võib teha ka otse naha pinnale. Soovitav on panna selga mugavad ja kerged riided. Kogu seansi kestvus on 30 kuni 45 minutit, sõltuvalt kliendi vajadustest. Seansi sisse kuulub ka rahulik ja vaikne hetk, et toimuvat talletada.
Pikemaajalise mõju saavutamiseks on soovitav korrata liblikmassaaži seansse 5-10 nädala jooksul.
Sobib teha igas eas inimesele, samuti lastele ja rasedatele.

Liblikmassaaži teeb Malliumis Laura Järva.